#Tartu2024 #uudis
Sel kevadel võõrustab Tartu esmakordselt mööda Eestit rändavat [eel]arvamusfestivali, mis toimub 17. ja 18. mail. Aruteludes astuvad üles ka Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna teadlased.
#vilistlaste kokkutulek #uudis
Laupäeval toimub suur vilistlaste kokkutulek „Tagasi ülikooli“. Õhtuse peo avab suurejooneline avaetendus, mille ettevalmistusi tutvustab videos lavastaja Tanel Jonas.
#avatud teadus #kestlikkus #teadus #ühiskonnale #uudis
22. mail kell 11–15 toimub Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsisaalis seminar „Teadus kõigile: kuidas muudab ühiskond teadust paremaks?“.
#tudengile #koostöö #õppimine #teadus #uudis
16. mail toimub Tallinnas Eesti doktorikooli karjäärikonverents, kus räägitakse doktoriõppe väärtusest ning doktorantide erialastest väljavaadetest. Oodatud on kõik Eesti doktorandid ja doktoriõppest huvitatud.

Sisseastumine ja õpe

Hambaarstiteaduse instituut

Tartu Ülikooli hambaarstiteaduse instituut on ainus hambaarstiõpet pakkuv haridusasutus Eestis. Instituudi vilistlased on tunnustatud spetsialistid nii Eestis kui ka välismaal. Instituut vastutab tulevaste hambaarstide teoreetilise ja simulatsiooniõppe eest. Õppekavad on kooskõlas rahvusvaheliste standarditega ja nüüdisaegse õppetehnoloogiaga. Tähtis on aru saada, et hambaarstiteadus ei tähenda vaid ühe hamba parandamist, ravida on vaja patsienti kui tervikut.

Tutvu meiega lähemalt