Autor:
Pexels

Meditsiiniteaduste valdkonna aiapidu

Meditsiiniteaduste valdkond tähistab õppeaasta lõppu suvise aiapeoga. Pidulik koosviibimine toimub meditsiiniteaduste valdkonna lõpuaktustega samal päeval, 16. juunil. Oodatud on kõik valdkonna lõpetajad ja töötajad. Peole saab tulla koos kaaslasega ja registreerimine on alanud.

Valdkonna aiapidu leiab aset korporatsioon Sakala aias algusega kell 19.00. Aadressil Veski 69 asuv tagahoov muutub üheks õhtuks suviseks peopaigaks, kus saab nautida maitsvat toitu, head muusikat ning kolleegide ja värskete vilistlaste meeldivat seltskonda. Muusikaelamust pakub ansambel Inerts ja ilusaid hetki jäädvustab fotograaf.

Lisaks maitsvale toidule pakutakse külalistele tervitusjooki ja pokaali veini. Õhtu jooksul saab soetada endale meelepäraseid jooke baarist. Selleks palume varuda kaasa sularaha.

Riietus on suviselt pidulik. Töötajatele ja lõpetajatele on peol osalemine tasuta, kaaslasele saab pileti hinnaga 25 eurot soetada sularahas dekanaadist (Ravila 19-1052). Sissepääsu peole tagab eelnev registreerimine ja kohtade arv on piiratud.