Elu COVIDiga – mida oleme õppinud ja milleks peame valmistuma?

7. juunil 2022 toimub Tartu Ülikooli raamatukogus konverents, mis jagab viimaseid andmeid koroonaviiruse kohta, vahendab hädaolukorra kogemusi tervishoiusektorist ning uurib, milline on riigi valmisolekuplaan eelolevaks sügiseks.

Tartu Ülikooli ja Terviseameti koostöös korraldataval konverentsil võtavad saadud kogemused kokku ning jagavad uuemaid teadmisi prof Irja Lutsar, prof Toivo Maimets ja prof Anneli Uusküla Tartu Ülikoolist, Tartu Ülikooli kliinikumi juhatuse liige prof Joel Starkopf, Terviseameti peadirektori asetäitja Mari-Anne Härma, Eesti Haigekassa juhatuse liige Maivi Parv, Ravimiameti peadirektor Katrin Kiisk, Terviseameti meditsiinistaabi juht dr Urmas Sule ja perearst Triin Perkson. Sügis-talveks valmisoleku kava tutvustab Sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsleri nõunik Katrin Idla.

Konverents toimub 7. juunil Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsisaalis algusega kell 11.

Konverents on suunatud eelkõige tervisevaldkonna töötajatele, kuid ettekandeid ja arutelusid saab iga huviline jälgida Tartu Ülikooli televisiooni UTTV veebiülekande vahendusel.

TUTVU KONVERENTSI KAVAGA

Konverentsile saab registreeruda 2. juunini

#koostöö #teadus

Ettekanne: Edoardo Malfatti „Congenital myopathies in 2022"

Esmaspäeval, 12. detsembril kell 12 teeb ettekande professor Edoardo Malfatti teemal "​​​​​​​Congenital myopathies in 2022”.
#teadus #ühiskonnale

Dr. Jens K. Habermann peab avaliku loengu „Advancing Research through Biobanking in Europe and beyond – from community engagement to cross-country collaborations“

14. novembril kell 9.00 peab A. Linkbergi auditooriumis (Puusepa 8) avaliku loengu Euroopa biopankade tsentraalse infrastruktuuri BBMRI-ERIC peadirektor professor Dr Jens Habermann.
#teadus
Ülikool ja Haigekassa viisid läbi täiskasvanute suutervise uuringu.

Uuring näitab, et kolmveerand üle 35-aastastest inimestest vajab hambaravi