#sisseastumine #ülikoolist #esmakursuslane #uudis
Tartu Ülikooli uuendatud virtuaaltuur aadressil virtualtour.ut.ee annab kõigile huvilistele võimaluse tutvuda ülikooli õppe- ja teaduskeskkonnaga juba enne ülikooli saabumist. Lisaks saab tuuris ülevaate ülikooli hoonete rattaparklatest ja ligipääsetavusest.
23.07.2024
#sisseastumine #uudis
Õppekoha pakkumise sai 3294 kandidaati, kellel tuleb valik õppima tulemise kohta langetada hiljemalt 14. juulil.
12.07.2024
#Tartu2024 #kultuur #ühiskonnale #uudis
Neljapäeval, 4. juulil avati Tartu Linnamuuseumis püsinäitus „Meie Tartu“, mis tutvustab erinevaid Tartu linnaosasid. Paljude teiste linnaosade seas saab tutvuda ka Maarjamõisaga.
#õppimine #uudis
Eesti Teadusagentuur (ETAG) avas 2024. aasta üliõpilaste teadustööde riikliku konkursi.

Sisseastumine ja õpe

Hambaarstiteaduse instituut

Tartu Ülikooli hambaarstiteaduse instituut on ainus hambaarstiõpet pakkuv haridusasutus Eestis. Instituudi vilistlased on tunnustatud spetsialistid nii Eestis kui ka välismaal. Instituut vastutab tulevaste hambaarstide teoreetilise ja simulatsiooniõppe eest. Õppekavad on kooskõlas rahvusvaheliste standarditega ja nüüdisaegse õppetehnoloogiaga. Tähtis on aru saada, et hambaarstiteadus ei tähenda vaid ühe hamba parandamist, ravida on vaja patsienti kui tervikut.

Tutvu meiega lähemalt