Arstiteaduskonna aastapäev

Arstiteaduskonna aastapäev on traditsiooniline kohtumispaik valdkonnaga seotud inimestele - üliõpilastele, õppejõududele, teadlastele, vilistlastele ja valdkonna partneritele.

2022. aastal tähistatakse arstiteaduskonna aastapäeva 390. korda. Sündmused toimuvad kahel päeval, 13. ja 14. oktoobril. Aastapäeva raames toimuvad traditsiooniliselt teemakonverents ja teaduskonverents. Meditsiiniteaduste valdkond on üks vähestest Tartu Ülikoolis, mis tähistab oma aastapäeva eraldi teaduskonverentsiga. Traditsiooniliselt avaldatakse õppejõudude, teadlaste, üliõpilaste ja arstide teadustööde teesid ka Eesti Arsti lisas. Arvukad teesid on kõrgetasemelised ning näitavad aktiivset tegevust mitmetes meditsiini teadussuundades.

Aastapäeval antakse välja meditsiiniteaduste valdkonna kõrgeim autasu, arstiteaduskonna medal, autasustatakse teaduskonverentsi parimaid ning jagatakse stipendiume.

Tutvu programmiga

Registreeru sündmustele

Arstiteaduskonna aastapäeva sündmuste raames toimub 12. oktoobril farmaatsia instituudi konverents „TÜ farmaatsia instituut 180: uued ravimid, teenused ja tehnoloogiad". Tutvu konverentsi kavaga ja registreeru siin.

Teaduskonverentsi teesid

Arstiteaduskonna medal

AR päevad

Alanud on registreerimine arstiteaduskonna aastapäevale, mille keskmes on tippteadus